11 Şubat 2014

Vodafone Müşteri Hizmetleri Mağdur Etti.

5363066*** no'lu hattımı 2012'de Vodafone'a taşıdım ve aylık 1 tl taksitle cep telefonu aldım. 240 tl kredi kartımdan telefon bedeli olarak çekildi, 40 tl'lik anlaşma yaptık fakat ilk faturam 236 tl geldi. Bunun sonucunda çağrı merkezini aradım. Yanlış faturalandırma olduğunu kabul ettiler ama bir türlü düzeltmediler. Bende düzeltme işlemi olmayınca hattımı iptal ettirdim. Konuşmalarımızda bu tutarın düşüleceği bilgisi iletilmesine rağmen yapılan telefon görüşmelerinde de bu hatayı kabul ettiler fakat şimdi hiçbir şey olmamış gibi avukata aktarmışlar. Daha fazla tutar ödemek zorunda bırakıldım. Gerekli incelemelerin ve ses kayıtlarımın dinlenerek bir an önce çözüm bekliyorum.

Şevki 30 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi17 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 14/02/2014 12:53:02 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön