03 Mayıs 2013

Vodafone Müşteri Hizmetleri İnternet Sorunumu Gidermiyor!

Vodafone kullanıcısıyım yaklaşık iki yıldır. On gün öncesine kadar Blackberry 8520 kullanıp bis paketinden faydalanıyordum. Telefonum sürekli bozulduğundan dolayı İPhone 4 satın aldım. Çağrı merkezini aradığımda internet ayarlarını İPhone olarak değiştirilmesini ve 1 gb'lık net paketine abone olmak istediğimi söyledim. Ayarlarım İPhone olarak değiştirildi fakat internet paketi için bir ay beklemem gerektiği söylendi. Lütfen acil olarak bu sorunu çözün.

Deniz 51 Okunma

Cevaplar

  • Deniz 06 Mayıs 2013

    Böyle işmi olur bu platforma yazmasak işimizi halledemeyeceğiz

  • Vodafone Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup yapılan kontrollerde internet paketinizin ileri tarihli olarak iptal olduğu tespit edilmiştir.Hattınız üzerinde gerekli düzeltmenin yapıldığını ve yeni paketinizin 2013-05-03 tarihi itibari ile aktif olacağını belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Vodafone Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön