11 Eylül 2013

Vodafone Müşteri Hizmetleri İlgilenmedi!

Bayilere sordum yurt dışı her şey dahil pasaporta burada kullandığın internet dahil dediler, sms'le kayıt yaptık. Döndük, dahil değilmiş kabarık bir fatura geldi. Haliyle şikayette bulunduk.
Vodafone müşteri temsilcileri kendi kafalarına göre bir şeyler yapıyor. Yetkileri ya belli değil ya çok sınırlı. İşlem hızları oldukça yavaş. Güç bela şikayet kaydı açtırabildik. Sonra inceledik faturada sorun yok kararı verdiler.

Birkaç kez daha ilgilenilmesi için uğraştık ama hep oyalıyor izlenimi veren yanıtlar geldi. Müşteri kaybedeceksiniz dememize rağmen bir hareket olmadı. Çözümü olduğunu biliyorum. Çözülen örnekleri görüyoruz.

Cansu 31 Okunma

Cevaplar

  • Cansu 21 Eylül 2013

    Algılamadan ezbere konuşan bir müşteri hizmetleri var. Çözüm odaklılık ve müşteri memnuniyeti sıfır. artık bu firmanın hiçbir ürününü kullanmıyorum. ailecek hatları taşıdık, çok daha güzel hizmet alıyoruz. yaptıkları hatayı kabul etmeyip bir de üste çıkmaya çalışıyorlar hizmet standardı yok insan kayırıyorlar. Bu sayede müşteri kaybediyorlar, haberleri var, umurlarında değil.

  • Vodafone Temsilcisi19 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Şikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede,hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu belirtilmiştir. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi11 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön