28 Kasım 2013

Vodafone Müşteri Hizmetleri Görevlileri Tam Bir Fiyasko!

Mevcut tarifemi, kendim için uygun olan başka bir tarife ile değiştirmek üzere, hesap kesi tarihinden 13 gün önce müşteri hizmetlerini arayarak ve bizzat müşteri temsilcisiyle canlı konuşarak başvuruda bulundum. Hesap kesim tarihim geldiğinde bana yine eski tarifemde kullandığım dakikalar ve SMS'lerin yüklendiği bilgisi ulaşınca, sorunumu iletmek için tekrar müşteri yetkilisine bağlandım.

Fakat başlıkta da belirttiğim gibi Vodafone'un müşteri temsilcileri tam bir fiyasko. Güya onlara göre ilk başvuru yaptığım görevli bayan bir yanlışlık yapmış ve benim başvurumu almayı becerememiş. Aslı fiyaskoyu kendisi yaptı ve ben hala eski tarifemi kullanıyor ve hepsini yukarıya havale ediyorum...

Yusuf 47 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi02 Aralık 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 28.11.2013 ve 29.11.2013 tarıhınde tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Yusuf01 Aralık 2013

    Ben şikâyetimle ilgili firmadan çözüm beklerken, onlar bana sadece cevapsız cagri bırakmakla yetindiler. Kimbilir belki de bu da bir cevap yöntemidir. Takdirinize birakiyorum.

  • Vodafone Temsilcisi28 Kasım 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön