10 Mayıs 2013

Vodafone Müşteri Hizmetleri Farklı Bilgiler Veriyor!

Vodafone genç avantaj kampanyasından yararlanıyorum bunun yanında facebook ve twiter ücretsiz denildi. Sürekli faturam yüksek gelmeye başladı. Müşteri hizmetlerini aradım bir kaç kişi bana facebooka girip resimlere baktığım ve yorum yaptığım için ücret yansıdığını söylediler daha sonrasında tekrar şikayette bulunduğumda ise farklı bilgi verdiler.

Her aradığımda farklı bilgi verdiler. Ayın 10. 05. 2013 tarihinde M*** adlı müşteri temsilcisinin cevapları ve tavrından memnun kalmadım. Gerekli bilgilendirmeyi yapamıyorlar kalıp gibi ezberledikleri bilgi dışına çıkamıyorlar. Ayrıca bir kere şikayette bulunuluyor ikinci kez aynı konu için şikayette belirtilemiyor nedense.

Fatma 14 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden yapılan kontrollerde, Nİsan dönem faturanızda kısıtlama sonrası açma, gecikme bedeli (%4), data kullanımı(internet), paket harici kullanımlarınız kaynaklı ekstra ücretlenme mevcut olduğu görülmüştür. Genç Avantaj tarifesi cepten ücretsiz Facebook ve Twitter kullanımı sağlayabilmekte, harici bağlantılar standart data tarifesi üzerinden ücretlenmektedir. Bu bağlamda ücretlendirmenin tarifenize uygun gerçekleştiğini belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi11 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön