Vodafone Müşteri Hizmetleri Canlı Konuşmaya Ulaşamıyorum!

Murat C. |

Hattımı faturalıdan faturasıza taşımak istiyorum ama Vodafone'da bir muhatap bulamadım. 542 yi aradığımda özellikle müşteri temsilcisine bağlamıyorlar, sitelerinde ise faturasızdan faturalıya geçiş kolaylıkla yapılıyorken faturalıdan faturasıza geçiş yapılacak yere girmiyor bu kadar insanları hiç sayan onları saf yerine koyan başka bir şirket olabilir mi?

Etiketler :

Erişim Paket-Tarife Değişikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Ocak
  16:23

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 27.01.2015 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır.

  Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz.

  Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Murat C.
  12 Ocak
  17:44

  Ben size ulaşamıyorum siz bana ulaşın o zaman eğer samimiyseniz tabi. Numarama ulaşamıyorsanız onu da verebilirim.

 • 12 Ocak
  15:14

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.