31 Ocak 2014

Vodafone Müşteri Hizmetleri Bilgilendirmesi

27.01.2014 Tarihinde Hattımda sorgulama yaptığımda internet paketimde 1 Mb kaldığını gördüm bunun üzerine internete bağladım. 10 TL ücret kesildi. Müşteri hizmetlerini aradığımda kendilerinin gayet haklı olduğumu o bilgilendirmenin 24 saatlik olduğunu belirttiler peki benim burada suçum ne bana yanlış bilgilendirilme yaptım desemde kaset gibi başa sarıp bilgi 24 saat bilgi 24 saat dedi.

Vodafone faks attım ama nafile dönüş olmadığı gibi bir mesaj geldi biz haklıyız. Kime neye ne için haklısınız çözemedim. İlgilenme sıfır muhatap alma sıfır ve kendilerince haklılar. Tüketici hakları kanunu ise tam tersinizi söylüyor. Bilgilendirme yanlışında tüketici değil üretici hatalıdır.

Fatih 120 Okunma

Cevaplar

 • Fatih18 Mart 2014

  Bu kadar yüsüz firma olamaz suçunu kabul ediyor ama hatalı müşteri diyor anlamadım gitti.

 • Vodafone Temsilcisi06 Şubat 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 02-03-2014 15:58 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Fatih31 Ocak 2014

  Firmaya Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. bu numaralardan ulaşsanızda size dönüş yapmıyor mesela 542 f arıyorsun bizim yetkimiz yok ekranda ne ise o gibi bahane üretiyor fax at diyor fax atıyorsunuz sadece mesaj ile dönüyor oda malum biz haklıyız siz haksızsınız forum yazıyorsun siliyorlar garip bir müşteri ilişkisi var daha çözemedik yanlış bilgilendirme faturasını müşteriye kesmekten anlaşılıyor firmanın müşteri ilişkisi

 • Vodafone Temsilcisi31 Ocak 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön