30 Ocak 2014

Vodafone Müşteri Hizmetleri Bilgi Veremiyor.

Benim isteğim üzerine, müşteri hizmetleri tarafından kapanan ve fatura ödemeyeceğim halde bana fatura çıkan bir hattım var ve o hattın faturasını ödedim. Şu anda kontörlü. Onu faturalı Red Classic yaparak üzerine cihaz almak istiyorum ama kara gri listedeymişim. 1 aydır bekliyorum ne müşteri hizmetleri ne de bayiler bana bu konuda yardımcı olamıyor. Vodafone'dan kurtulmak için caba harcıyorum.

Müşteri hizmetlerinin verdiği bilgiler yetersiz kalıyor ve boşuna çalışıyorlar. Bana neden kara listede olduğumun bilgisini vermiyorlar ve güya 72 saat içerisinde mutlaka çözümlenen bir durummuş ama ben 1 aydır problemimi çözemedim.

Nazan 160 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi31 Ocak 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 31.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Nazan 31 Ocak 2014

    542 numaralı müşteri hizmetleri numaranıza bir bant bağlamışsınız bir türlü kimse ile konuşulamıyor ve şikayetimle ilgili inceleme yapıyoruz diyorsunuz fakat bu inceleme 1 ay mı sürüyor??? en fazla 72 saat sürüyor diyen müşteri hizmetleriniz bile 72 saat sonra cevap veremiyor. zaten şöyle bir durum var. eğer bu hafta sorunum halledilmezse, kendim ve eşim üzerine ne kadar vodafone üyeliği varsa hepsini iptal edeceğim. bilginiz olsun. ben bu kadar gayriciddi bir operatör görmedim.

  • Vodafone Temsilcisi30 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön