01 Ekim 2014

Vodafone Müşteri Hizmetleri Azarlar Gibi Cevap Veriyor.

Vodafone müşteri hizmetlerini arıyorum tarife değişikliği için, adam yerine koymuyorlar. Soru soruyorum azarlar gibi cevap veriyorlar. Arka arkaya iki bayanla görüştüm bırak yardımcı olmayı insan gibi cevap bile vermediler. Şunu yapabiliyor musunuz diyorum yok yapamayız. Şununla ilgili bilgi verir misiniz diyorum telefona sinirli sinirli cevap veriyor. Kardeşim ben işlem yapmak istiyorum bilgi almak için. Biz edebimizle davrandık, anlayış gösterip tepki vermedik diye mi kötü olduk. 20 dk müşteri temsilcisi için bekledim toplamda işimi halledemeyip üstüne bir de azar yedim. Daha durursam sizde adam değilim.

Nazım 157 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi03 Ekim 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 03.10.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Nazım 01 Ekim 2014

    Ben daha sizinle çalışmak istemiyorum. Siz dilediğiniz gibi kontrolleri yapıp sonucu istediğiniz gibi yorumlayabilirsiniz. Hayatımda gördüğüm en kötü firmalardan birisiniz. Müşteri memnuniyetine verdiğin değer 0.

  • Vodafone Temsilcisi01 Ekim 2014

    “ Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön