16 Nisan 2013

Vodafone Mükerrer Ödeme Sorunu!

Verdiğim otomatik ödeme talimatından sonra kredi kartımdan fazladan para çeken Vodafone u aradım. Dilekçenizi faks aracılığıyla gönderin dediler, gönderdim. Ne arayan var ne soran. ilk aradığımda 3 gün sonra arayacağız dediler fakat aramadılar. Ben aradım, 15 gün içinde arayacağız dediler ve aramadılar.

Sonra yine aradım 1 saat içinde işleminiz gerçekleşecek dediler. sonra iki kez para çekmediklerini söylediler sorun bankada olabilir dediler. bankadan her işlemin provizyon numarasını aldım ama yine birşey çıkmadı. Her müşteri temsilcisi farklı konuşuyor. Vodafone 'a işlerim kolaylaşsın diye verdiğim otomatik ödeme talimatı için çok pişmanım. Uğraştığım şeylere bak. Hattımı kapattıracağım.

Berkan 53 Okunma

Cevaplar

 • Berkan 21 Temmuz 2013

  garanti bankası haklı müşteri hattını arayarak son 3 ay kesilen parayı geri alabildim.

 • Berkan 21 Temmuz 2013

  Onlarca kez yaptığım telefon trafiği sonucunda bir sonuç alamadım fakat Garanti bankası hesaba itiraz hattını arayarak son 3 ay kesilen paranın hesabıma aktarılmasını sağladım.

 • Vodafone Temsilcisi16 Nisan 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden,532730****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde hattınıza ait mükerer ödeme bulunmamaktadır.Tarafımızdan kaynaklı sorun olmadığı ve ödeme noktası ile iletişime geçmeniz gerektiğinin bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • Vodafone Temsilcisi16 Nisan 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön