01 Haziran 2013

Vodafone Mükerrer Ödeme İadesi Alamıyorum!

2012 Yılı Ocak ayında üyeliğim başlayan faturalı Vodafone ait kredi kartımdan otomatik ödeme talimatı vermiştim. Ocak ayı ve Ekim aylarına ait görüşme dönem borcu otomatik ödeme talimatı verdiğim, kredi kartımdan 2 'şer kez kesildiğini gördüm. Konu ile ilgili Vodafone müşteri hizmetleri mükerrer ödemelerine ilişkin dilekçe, kimlik fotokopisi, aylara ait dönem borç detayları ile Genel merkezimize faks gönderimi yapılması gerektiğini söylediler.

17-22. 05 tarihinde iki adet dilekçe gönderdim. 21. 05. 2013 tarihinde cep telefonuma gelen mesajda “mükerrer öden tutar çıkmış olan son faturanızdan mahsup edilmiştir” olmuştur. 30. 04. 2013 tarihindeki dönem borcu olan 23. 80 Tl ödenmiştir.

Mehmet 475 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet 26 Haziran 2013

  Görüş ve yönlendirmelerinizi beklemekteyim.Teşekkürler..

 • Mehmet 18 Haziran 2013

  Benim size yapmış olduğum mükerrer ödemelere ilişkin vodafone tarafından Mükerrer ödemelerinize istinaden bir sonraki fatura tutarlarınıza ücret yansıtılmadığı bilgisini vermiştiniz.Bana yansıtılmayan tutarları belgelemenizi istiyorum.Lütfen.Bu durumu en kısa sürede Yasal yolla çözme yoluna gideceğimi belirtmek isterim.

 • Mehmet 17 Haziran 2013

  Benim size 2012 Ocak ayı ve Kasım ayları süresi boyunca Y.kredi tarafından otamatik ödeme talimatı ile ödemiş olduğum tutarlara ait bilgileri kontrol etmenizi istiyorum.Lütfen.

 • Mehmet 03 Haziran 2013

  Sayın yetkili benim yukarıda belirtiğim üzere sizin bana çıkarmış olduğunuz en son faturayı ödemiştim.Ykredi bankası otamatik ödeme talimatı ile.Benim kredi kartımdan çekilerek size fazladan mükerrer olarak ödemiş olduğum tutar 198 tl 'dir.Bu durumda sizin bana iade etmeniz gereken belirtmiş olduğum tutardır.Lütfen geriye dönük benim size ödemiş olduğum miktarlara ait bilgileri sisteminizden kontrol edermisiniz.Teşekkürler.

 • Vodafone Temsilcisi03 Haziran 2013

  Sayın M***** Ş**** Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili alacak tutarınızın bulunmadığı belirtmek isteriz.Mükerrer ödemelerinize istinaden bir sonraki fatura tutarlarınıza ücret yansıtılmadığı bilgisini paylaşmak ister,bu bağlamda ücretlendirilmenizde sorun bulunmadığını belirtmek isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • Vodafone Temsilcisi01 Haziran 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön