16 Temmuz 2014

Vodafone Mükerrer Ödeme Aldı!

28/05/2014 faturamı telefon açarak kredi kartımdan yatırdım daha sonra hattım kapandı hemen en yakın Vodafone bayisine girerek yatırdığım faturayı bir daha yatırdım konuyla ilgili hemen müşteri hizmetlerini aradım söyledim böyle diye şu an görmüyoruz bana fax numarası verdiler fax çektim. Daha sonra 5 defa daha aradım sonuçlanmadığını söylediler. Bu kadar basit bir işlemi 2 ödemede kredi kartıyla olan ödemeler başka bankaların kartları hem de.

İsmail 725 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi25 Temmuz 2014

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 24.07.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 43,80 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

 • İsmail22 Temmuz 2014

  sayın vodafone a.ş. sizin galiba okuma probleminiz var ben 5 defa aradım ama siz vodafone olarak beni 1 defa aramadınız ve bu konuyla ilgili siz departmanız işini dogru yapmadı için şuan hala sonuçlanmadı 3 ay olacak konu ilgili yardımcı olursanız............

 • İsmail16 Temmuz 2014

  vodafone bilgi hizmetleri a.ş. ben yaklaşık 4 defa aradım 542 bu konuyla ilgili sizin bu konuyla ilgilenen departmanız dönüş yapmıyor ve bizi ugraştırıyor yardımcı olur musunuz

 • Vodafone Temsilcisi16 Temmuz 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön