14 Mayıs 2013

Vodafone Mükerrer Ödeme!

30.04.2013 Son ödeme tarihli Vodafone a ait olan 2 adet faturamı cep nolarımı başka bir firmaya taşıdığımdan dolayı gittim Vodafone cep şubelerinden ödedim fakat otomatik hesapta olan hatlarımdan iptal etmem rağmen tekrar faturaların ödendiğini tespit ettim.

Vodafone müşteri hizmetlerini ardım benden bununla ilgili dilekçe kimlik fotokopi ve diğer bütün bilgileri detaylı gönderdim.bana dönüş yapıp 5 iş günü içinde paramın iade edileceğini söylediler; fakat 2 gün sonra eksik evrak var diye mesaj attılar.

Ben tekrar bütün evrakları faxladım.Gene 2 gün sonra eksik evrak diye mesaj attılar.bir türlü paramı iade etmiyorlar.paramı vermemek için 10 takla atıyorlar.üstelik ben bunlara 12 yıl üye kaldım.

Adnan 211 Okunma

Cevaplar

 • Adnan24 Temmuz 2015

  Ya iki yıldır aynı yalan. Gayet okunaklı ve temiz evraklar gönderdim. Müşteri temsilcisi ile görüşmemdede hiç öyle bir şey demediler. Boğazınızda kalsın o paralar.

 • Adnan09 Temmuz 2013

  paramı hala alamadım

 • Adnan30 Haziran 2013

  hala paramı alamadım.bugün 28,06,2013

 • Adnan27 Mayıs 2013

  BÜTÜN işlemlerim 15.05.2013 te bitmesine ve eksiksiz evrak sunmama rağmen bugün ayın 27.05.2013 ü ve ben hala paramı alamdım.

 • Vodafone Temsilcisi14 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,yapılan kontrollerde tarafımıza gönderilen fax bilgilerinizde kimlik fokobinizin okunaksız olması nedeni ile işlemlerinizin sağlanılamadığı tespit edilmiştir.Belirtilen (02123675000) fax numarasına ekte belirtilen evrakları tekrar göndermeniz durumunda inceleme yapılabileceğinin bilgisini iletmek isteriz.Banka bilgilerini içeren imzalı dilekçe (banka adı, şube ismi, banka hesap numarası, hesap sahibi ismi, iban numarası ) Kredi kartı olmamalıdır ve Kimlik fotokopisi. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi14 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön