Vodafone Mükerrer Ödeme!

Huriye H. |

30.01.2015 tarihinde 545 477 9*** numaralı Vodafone 617.40 TL'lik fatura borcunu kredi kartımdan ödemek istedim yalnız sistemin vermiş olduğu hatadan dolayı ödeme mükerrer olarak iki kez gerçekleşti.

Müşteri hizmetlerinizi arayarak konu hakkında yardım almak istedim yardımcı olmadılar. Yaşadığım şehirde Vodafone bayiinize gittim faks çekmem gerektiğini söyleyerek bir nevi başlarından savdılar. Konu ile alakalı muhatap bulamadım edindiğim tek bilgi olan faks numaranıza kredi kartı ekstremi ve olayı açıklayan dilekçemi faksladım dilekçeme ve açtığım bu kayda istinaden yapmış olduğum fazla ödememin iadesini talep eder gereğini arz ederim.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Şubat
  19:28

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz talep/şikayetiniz için bize Vodafone hatlarından direkt 542 , diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşmanızı rica ederiz.

  Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 02 Şubat
  15:01

  " Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin
  Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.