14 Kasım 2013

Vodafone Mükerrer Fatura Tahsilatı Yaptı!

538848**** nolu hattıma otomatik ödeme talimatı vermiştim. Ancak Vodafone kredi kartımdan 16. 07. 2013 tarihinde mükerrer tahsilat yapmıştır ve para iadesinde yazmış olduğum dilekçeye 3 aydır zahmet edipte herhangi bir cevap da yazmamıştır. Para iademi talep etmekteyim.

Derya 73 Okunma

Cevaplar

  • Derya'nın Teşekkür Mesajı25 Kasım 2013

    VODAFONE un çağrı merkezinde 3 ay bekleyen işlemi şikayetvarcom 2 haftada çözdü...Teşekkürler şikayetvarcom...

  • Vodafone Temsilcisi18 Kasım 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 18.11.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, detaylı bilgi paylaşımı gerçekleşmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi14 Kasım 2013

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön