27 Ağustos 2013

Vodafone Mükerrer Fatura Ödemesini Kartıma İade Etmiyor!

Mükerrer olarak telefon faturamı yatırdım. Ertesi gün bunu fark ettiğimde yatırmış olduğum ücretin iadesini istedim. Bana bankayı aramamı söylediler. Bankayı aradığımda Provizyon iptalinin ancak Vodafone'un talimatı ile yapabileceklerini söylediler. Sabah saat 9:00'dan gece yarısı saat 02:00 kadar banka ve Vodafone olmak üzere 20'nin üzerinde uzun görüşmeler yaptık.

Vodafone çağrı merkezinden gece 2'de yetkili ile görüşebildim. Bana özel olarak konuyla ilgili bir mail atacağını söyledi ve perşembe günü başlayan ve pazartesi günü bitmiş umuduyla telefon açtığım Vodafone'dan yine aynı cevabı aldım "Provizyonu siz bankadan halledeceksiniz". Sonuç olarak kredi kartıma iade etmiyorlar.

Serkan 25 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Kredi kartı ile yapılan mükerrer ödeme işlemlerinde tarafımızdan iade işleminin yapılamadığı,iptali için bankanıza başvurmanız gerektiği bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Serkan28 Ağustos 2013

    Sorun 542 li çağrı merkezinden çözüm odaklı yanıt alamadım.hepsi bankadan provizyonu iptal etmeniz gerekir diyor. Her iki bankada, paranız vodafone da ancak onlar provizyonu iptal edebilirler diyor. Bu durumda bir kurum hatalı bilgi veriyor.sırf bu yüzden 20 nin üzerinde arama yaptım. Sizde buradan aynı cevabı verirseniz yazılaı olarak tüketici mahkemesine gideceğim.

  • Vodafone Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön