Vodafone Muhatap Bulamıyorum!

Onur Ç. |

Bir mobil modem aldım. 1 yıl taahhütlü diye. Otomatik ödeme talimatı verdim aydan aya fatura ödeniyordu. Ekstreme baktım fatura 3 aydan sonra fazla fazla alınmış. Müşteri hizmetlerini aradım taahhüdüm bitmiş dediler. iptal ediyorum dedim. taahhüdüm den dolayı ücret çıkmayacak dediler. Sonra aranıp 25 tl lik kampanyaya ikna edildim.

Aradan zaman geçti faturalarım 80 - 50 - 50 -gelmiş. aradım nedeni nedir diye sistem kaynaklı düzeltim arayacağız dediler. ne arayan var ne soran. Hepsi farklı bilgi veriyor. Borç arama servisi icrayla tehdit ediyor. Vodafone değil müşteri hizmetleri çok lakayt. Çok ciddi mağdurum. Muhatap yok malesef.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Personel Borç-Adli-İdari Takip

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Onur Ç.
  10 Nisan
  18:31

  Beni ne arayan oldu ne soran yine muattap yok anlaşılan o ki vodafone çok sorumsuz bir çağrı merkezi hizmeti alıyor

 • Onur Ç.
  22 Şubat
  10:38

  Merhaba;
  Bu güne kadar yaklaşık 5 defa müşteri hizmetlerinizi aradım hepsinde 48 saat için de tarafıma dönüleceği söylendi.Ancak hiç dönen olamadı en son aramamdada 24 saat içinde döneceğiz dediler aradan günler geçti.Dönerseniz çok mutlu olurum.İlginiz için teşekkürler

 • 21 Şubat
  17:05

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Müşteri Hizmetleri