Vodafone Modem Aldım 3g Çalışmıyor!

Zeynel A. |

Ben Antalya'dan (Vınn) aldım sizin Bayinizden 12 ay taahhüt verdim ancak sadece 2g den faydalana bilmekteyim ben 2G istemiyorum bağlantı yavaş müşteri hizmetlerini aradım şikayette bulundum, bana geri dönmediler.

Bağlantı sorunu devam edecekse ben hattımın iptalini talep ediyorum. Sonuçta bana 3g olarak vaad edildi. Ben nasıl sözleşme imzaladıysam ve vaad'de bulunduysam sizlerde görevinizi yapın ve benim 3g den faydalanmam için gereken işlemleri yapın ya da bana mağduriyetim için indirim yapın..

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Mobil Modem Hız İnternet/3G Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Zeynel A.
  21 Ağustos
  01:53

  ben bunların hepsini yapmaya kalkarsam ben mühendis olurum .....bunları gelip sizlerin teknik elemanları yapması gerekiyor diye düşünüyorum .... saygılarımla .....Sonuçta müşteri hizmetleri ne diye duruyor ???

 • 25 Eylül
  11:46

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Bulunduğunuz bölgedeki farklı Vodafone kullanıcılarının da aynı sorunu yaşıyor olması durumunda sorunun kaynağı kapsama alanı ile ilgili olabileceğinden, konu hakkında gerekli araştırmaları yapabilmemiz için, aşağıda yeralan bilgileri eksiksiz olarak tarafımıza iletmenizi ve ayrıca Vodafone gsm numaranızı iletmenizi rica ederiz.

  Koordinat bilgisi(Bilgisayarınız üzerinden http://maps.google.com adresine girerek ekranın sağ üst bölümünden ""Uydu"" butonunu seçtikten sonra (uydu seçilince kutucuğun adı harita olarak görünmektedir), sol üstteki arama bölümüne bulunduğunuz bölgenin açık adresini girip ""Haritada Ara"" seçeneğini kullanarak bulunduğunuz bina / yer görüntüsünü tespit edebilirsiniz. Daha sonra ekran görüntüsünü (zoom) en yakına alıp, bulunduğunuz bina / yer üzerindeyken mouse'un (farenin) sağ tuşu ile ""Burada ne var?"" seçeneğini tıklamanız halinde sol üstteki arama bölümünde koordinatınız yeralacaktır);

  Problemin yaşandığı alan (kapalı / açık)
  Mevcut olan sinyal seviyesi
  Hangi vericiden sinyal alındığı (ekrandaki istasyon adı)
  Problemin yaşandığı saat aralığı
  Cihazınızdan çağrı başlatılabiliyor mu?
  Arama yapma denemenizde aldığınız yanıt
  Gsm ve İrtibat numaranız
  Cihazınızın Markası
  Farklı Cihazda Deneme Yapıldı mı?
  Farklı Cihazda da sorun yaşandı mı?

  Probleminin farklı cihazlarda da ve sadece tarafınızca yaşanması halinde ise ekteki bilgileri tarafımıza iletmeniz yeterli olacaktır.

  - Cihaz Markası :
  - Alınan Hata Mesajı
  - İrtibat No :
  - Problemin Başlangıç Tarihi :
  - Problemin Yaşandığı Yer:
  - Sorunun Yaşandığı Tarih / Saat

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 09 Eylül
  13:27

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.