06 Şubat 2014

Vodafone Mobil TV Üyeliğini Bir Türlü İptal Etmiyor.

Müşteri temsilcileriniz ile, takım liderleriniz ile defalarca konuşmama, mobil TV paket üyeliğimi benim başlatmadığımı ve iptal edilmesini istememe rağmen son 6 aydır mobil TV üyeliği hala aktif olup her ay 5 tl hakkınız olmayan bir parayı tahsil etmektesiniz. Defalarca yaptığımız görüşmelerde iptal ettiğinizi beyan etmenize rağmen halan aktif olan bu üyelik neden kapatılmamaktadır ve para tahsil edilmektedir. Vodafone gibi uluslararası bir telekomünikasyon firması neden kapattık dediği bir üyeliği hala aktif tutmakta ve para almaktadır. Bu sıkıcı durum ile ilgili olarak iptal edilmemesi durumunda sayın S... T.... Hanım'a konu hakkında mail atacağım. Yeter.

A.ilke 722 Okunma

Cevaplar

  • A.ilke 13 Şubat 2014

    Yalan olur da bu kadar mı olu. Aradınız konuştuk ya. Özür dilediniz defalarca talebim alınmış ama işlem yapılmamış dediniz. Geri ödeme ile ilgili haber vereceksiniz bekliyorum. Siz ne yaptığınızı biliyor musunuz??????

  • Vodafone Temsilcisi13 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 2014-02-12 13:49:44 , 2014-02-12 14:05:41 ve 2014-02-12 14:49:53 tarihlerinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi06 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön