20 Ocak 2014

Vodafone Mobil Sitedeki Bilgiler Yanıltmaya Yönelik!

Dün akşam cep telefonumdan Vodafone sitesine giriş yaptım. Vodafone red classic tarifesini incelediğimde diğer operatörlerden geçiş yapan ve yeni aktivasyon yapan abonelere 49 tl mevcut Vodafone abonelerine 65 tl kontratsız olarak da 70 tl olarak bilgi mevcut fiyat kısmında.Kampanya içeriğinde ise her yöne 1000 dakika her yöne 1000 sms ve 2 gb ( kotayı aşmayan ) internet olarak yazmakta, fakat 542'yi arayıp bu tarifeye geçmek istediğinizde 2 gb olarak gözüken internetin 1 gb olduğu söylenmekte ve mevcut abone olduğum halde 65 tl 12 ay kontrat yaptığımda internet 1 gb oluyormuş sadece 70 tl kontratsız geçersem 2 gb oluyormuş internet, yani verilen bilgiler yanlış ve eksik.

Hasan 189 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi21 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 21.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi20 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön