20 Mayıs 2013

Vodafone Mobil Oyun Mağduriyeti!

Oğlum telefonla oynarken demo olduğunu görüp bir oyun indirmiş. 19 mayıs 2013 de saat 16. 23 de hemen mesaj geldi istediğiniz oyunun şifresi şu ve 12, 00 tl ile ücretlendirildiniz diye. Altta 5468022977 diye bir numara var. Telefon faturama fiyat anlık yansıtılmış mı bilmiyorum. Nasıl hizmet anlayışı çok merak ediyorum. Böyle bir işlemi kabul etmiyor ve telafi edilmesini istiyorum.

Bu hattı uyarısız olarak telefonlarımıza ulaştırmanız ve telefon faturamıza yansıtmanız açısından da bu işlemin şirketinizle irtibatlı olduğunu düşünüyorum. Tüm bu durum tüketici kanununa aykırıdır. Gerekirse kanuni yollara giderim ve hatlarımı da taşırım. Zaten geçeli 2 ay olmuştu. Bu uygulamanın hattıma kapatılmasını, durumun düzeltilmesini ve İlgilenmenizi bekliyorum.

Hasan 28 Okunma

Cevaplar

 • Hasan'ın Teşekkür Mesajı10 Nisan

  Fiyat faturaya yansıtılmamıştı. Teşekkürler.

 • Vodafone Temsilcisi28 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 505633xxxx numaralı hattınızda BAŞARI servisi ile ilgili herhangi bir aboneliği bulunmadığı bilgisini iletmek isteriz. Samsung s8003 cep telefonunun içerisinde yer alan demo oyunlardan RollerCoaster isimli oyunu 19.05.2013 tarihinde saat 16:23'da 3 dakika oynadıktan sonra oyun üzerinden 5 farklı onay aşamasından geçerek oyunun tam sürüm şifresini satın almış olduğunuzu iletmek isteriz. Hattınız üzerinden 12 TL'lik bir tutar daha alınarak işlemleri tamamlanacağı bilgisini iletmek isteriz. Yeni bir içerik satın almadığınız takdirde devam eden ücretlendirmeniz olmayacaktır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Hasan 22 Mayıs 2013

  Beni aradılar ama "bizin alakamız yok, firmayla görüşün" gibi garip bir cevap verdiler. Hem hattan onaysız ulaşım sağla, hem faturaya yansıtıp aracı ol, hemde "alakamız yok, firmayla görüşün" de. Kabul etmiyorum ve bir kaç gün içinde hattımı taşıyorum.Müşteri ilişkileri vodafone nin çok zayıf. Türkcell de olsaydım bir çözüm üretmeye, uzlaşmaya çalışırlardı.Ne oldıu şimdi, eğer alakaları yoksa mobil oyun adlı şirketle, başka şirket 12 tl kazanacak diye, vodafone 2 telefon hattı müşterisini kaybetti.. Müşteri haklarına biraz saygı lütfen.

 • Vodafone Temsilcisi21 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön