01 Şubat 2014

Vodafone Mobil Ödemeye Uygun Değil Mesajı Alıyorum.

Mobil ödeme yapmak istedim, fakat mobil ödemeye uygun olmadığı mesajını alıyorum. Mobilödeme AC yazıp 7878' e de gönderdim açık diyor, fakat sürekli denedim ve 1 tl kadarında kontörüm gitti. Vodafone' da bazı şikayetlere cevap olarak fatura ödenmemiştir diyorlar, fakat faturalarımın hepsi de ödenmiş durumda . Satın aldığım site sürekli mobil ödemeye uygun değil mesajı gönderiyor. Vodafone, bir çözüm bulun en kısa zamanda.

Ayse 50 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi05 Şubat 2014

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 05.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

 • Ayse01 Şubat 2014

  mobil ödeme yapabilecekmiyim ? bir test yapın bir şey deneyin kontörümün gitmesini istemiyorum

 • Ayse01 Şubat 2014

  sitenizden her türlü yardımı okudum fakat yok yok olmuyor

 • Vodafone Temsilcisi01 Şubat 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön