06 Temmuz 2013

Vodafone Mobil Ödeme Yapamıyorum!

Online bir oyun için mobil ödeme yapacaktım , fakat mesaj attıktan sonra vodafone tarafından şu mesajı aldım : ''Değerli abonemiz, hattınız mobil ödeme servisimizi kullanmaya uygun değildir . '' Halbuki mobil ödeme açık.

Bakiyem de yeterli. Faturalı hat kullanmıyorum , sonuç olarak ödenmemiş faturamda yok . Vodafone'nin facebook sayfasına sorunumu yazdım. Ama bana yalnızca sorumla alakası olmayan bir cevap yolladılar. Sorunumun çözülmesini istiyorum.

Ömer 58 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi22 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini ve gerekli güncellemelerin sağlandığını belirtmek ister,işlemi tekrar denemenizi rica ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi06 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön