30 Haziran 2014

Vodafone Mobil Ödeme Uygun Değil Sorunu Yaşıyorum!

Uzun zamandır telefonumdan mobil ödeme yapamıyorum. Vodafone git gide saçmalamaya başladığını düşünüyorum. Mobil ödeme servisimin açık olmasına ve hattımın uygun şekilde fatura miktarında mobil ödeme yapmama rağmen " Değerli abonemiz hattınız mobil ödeme yapmaya uygun değildir cevabı alıyorum. Mesaj ücretleri boşuna gidiyor mağdur durumda olan bir çok kişi vardır eminim. Lütfen yardım da bulunun.

Mert 745 Okunma

Cevaplar

 • Mert22 Ağustos 2014

  Uzun zamandır bekliyorum hala mobil ödeme sorunu yaşamaktayım.

 • Mert03 Ağustos 2014

  Uzun zamandır bekliyorum hala değişen birşey yok

 • Mert'in Teşekkür Mesajı05 Temmuz 2014

  Sorun çözüldüğü zaman bilgilendirirseniz sevinirim, kolay gelsin. teşekkür ederim.

 • Vodafone Temsilcisi02 Temmuz 2014

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 02.07.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 444 0 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 43,89 kuruş; 444 0 542 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

 • Mert30 Haziran 2014

  Bu sorunu ortadan hemen kaldırma şansınız varsa çok sevinirim lakin yaklaşık 10-12 aydır bu sorunu yaşamaktayım

 • Vodafone Temsilcisi30 Haziran 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön