06 Ocak 2014

Vodafone Mobil Ödeme Servisini Kullanamıyorum!

Vodafone operatörünü 12 yıldır kullanıyorum.Mobil ödeme servisi en sık kullandığım servis ancak 2 aydır bu servisi kullanamıyorum, müşteri hizmetleri ise sorunun 24 saat içinde çözüleceğini söylemesine rağmen sorun çözülmüş değil aylardır.

Mobil ödeme aç mesajını yolladığımda var olan servis açıktır diye mesaj geliyor. Mobil ödeme yapmaya çalıştığımda da mobil ödeme hakkınız yoktur diye mesaj geliyor. Bilgi almak için sürekli 542'yi arıyorum.Çözülemeyen sorunlar için ödeme yapmak zorunda kalıyorum.

Betül 100 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi10 Ocak 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, konuya yönelik detaylı yanıtımız 10.01.2014 arihinde mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi06 Ocak 2014

    "Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön