21 Ağustos 2013

Vodafone Mobil Ödeme!

Vodafone kullanmaya başlayalı 6 ay olduktan sonra faturama mobil ödeme ücretleri yansıtılmaya başlanmıştır. Tarafımca kesinlikle böyle bir hizmet almadım kullanmadım. Çıkan ücret dolayısıyla görüşme yapabileceğim bir muhatapta bulamamaktayım. Sürekli farklı numaralar verilmekte ve mağdur edilmekteyim. Kullanmadığım ve almadığım bir hizmetin faturasını ödemeye zorlanmaktayım.

Soner 57 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi22 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan fatura tutar kontrolleriniz sonucunda Mobile Payment (Mobil Ödeme Servisi )kullanımlarınıza istinaden ücretlendirildiğiniz ve sorun tespit edilmediği bilgisini aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi21 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön