14 Ağustos 2013

Vodafone MMS Ücreti!

Yurtdışına göndermediğim mms sistem var denilerek faturama yansıtılmış. Müşteri hizmetlerini aradım göndermişsiniz diye ısrar ediyorlar. Numarayı soruyorum söylemiyorlar ama 188 TL'lik fatura geliyor Vodafone'dan.

Duygu 40 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi19 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde 8 adet mms gönderimi sağlanmış olduğu ve gprs(internet)kullanımı,kısıtlamadan sonra açma ücreti,anlık paket değişikliği yapılması kaynaklı çift bundle (toplu süre)ücretinin hattınıza yansıtıldığı bilgisini aktarmak isteriz.Bu bağlamda ücretlendirilmenizde sorun tespit edilmediği ve tarafımızca müdahalesinin sağlanamayacağı bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi14 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön