06 Mayıs 2014

Vodafone Milletin Parasına Haksız Yere El Koyuluyor!

2 ay önce tarife değişikliğiyle ilgili aradılar. Bende 35 tl'ye 1000 dk evet dedim ve sakın bana 2 fatura yansıtmayın dedim hesap kesimlerim 1-30 arasında olduğu için 1 den başlatın dedim tamam dediler ama şimdi baktım ayın 2'sinde başlatmışlar. 1 gün için benden tam günün parasını istiyorlar. Burası Türkiye ve biz Türk milleti saf değiliz. Paramızı geri verin. Tüm dava açma haklarımı saklı tutuyorum. Sosyal medyada ve her yerde bu sorunum çözülmezse paramı geri alana kadar herkese yayacağım.

Zafer 85 Okunma

Cevaplar

  • Zafer31 Mayıs 2014

    güncel fatura görüntüleme sisteminden baktım ama 13.05.2014 de aradığınız gibi 35 tl ye düşmemiş...hata yapmışız demiştiniz ve geri alacağız dediniz ama hala düşmemiş bilgi verirmsiniz. ?

  • Vodafone Temsilcisi14 Mayıs 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 13.05.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi06 Mayıs 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön