18 Nisan 2013

Vodafone Mikro Simkart Verilmedi!

24/03/2013'de hattımı Aydın Forum Alışveriş Merkezindeki Aysan Telekom Cep Merkezi'nde Vodafone'a taşıdım. Telefonumun İphone 4S olduğunu ve mikro sim kart istediğimi belirttim. Ancak onlar mikro sim kart veremeyeceklerini, normal sim kartı keserek verebileceklerini, mikro sim kartı hattım açıldıktan sonra 12 TL ödeyerek alabileceğimi belirttiler.

Şu anda hattım ile ilgili ses kesilmesi ve sinyal sorunları yaşıyorum. Verilen kesik sim kart, yuvaya tam oturmadı. Vodafone'un neden böyle cihazımla uyumlu olmayan kesik sim kart gibi ilkel bir yönteme beni mecbur ettiğini anlayamıyorum. Aydın ilinin Söke ilçesinde oturuyorum. Söke'de bulunan cep merkezinde kartımın mikro sim kart ile değişimini talep ediyorum.

Ahmet 74 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet25 Mayıs 2013

  Vodafone cep merkezi beni aradı.Vodafone'ın kendilerine yeni müşterinin ilk simkartı için mikrosimkart vermediğini bu nedenle bana da veremeyeceklerini söyledi.Mikro simkart talebim karşılanmadı.Bir daha asla vodafone kullanmayı düşünmüyorum.

 • Vodafone Temsilcisi22 Nisan 2013

  Değerli Abonemiz, sıkayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza İletmiş olduğunuz bildiriminize istinaden,505277****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde şikayetinize yönelik inceleme sağlandığında Vodafone Cep Merkezimiz tarafından simkart değişiklik talebiniz ile ilgili tarafınıza bilgi verildiği ve işlemleriniz için Vodafone Cep Merkezimize başvuruda bulunmanız gerektiğinin bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • Ahmet22 Nisan 2013

  Vodafone şikayetim ile ilgili hiçbirşey yapmadı.

 • Vodafone Temsilcisi18 Nisan 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön