15 Nisan 2014

Vodafone Mevcut Müşterisini Hiç Düşünmüyor!

Mevcut müşterisini bu kadar az düşünen bir firma olamaz. Ne yani biz önceden beri size güvenip faturalı hat kullanıyoruz diye daha mi pahallı ödemek zorundayız. Normalde eski müşterilerinize daha ucuz kampanyalar çıkartacakken siz bize daha çok ödetmeye zorluyorsunuz.

Faturalı Duble İnternet Kampanyası ile her yöne 500 dakika, her yöne 5.000 SMS ve 2GB internet, Faturayı Aşmayan Ekstra Tarife’sinde 12 ay taahhüt ile ayda 40 TL yerine yeni aboneler için ayda sadece 25 TL, son 30 gün içinde faturasızdan faturalıya geçen aboneler için ayda sadece 30 TL, mevcut faturalı tarifelerden geçiş yapan aboneler için ayda sadece 35 TL!Vodafone'un dikkatine...

Akif 236 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi15 Nisan 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön