18 Şubat 2013

Vodafone Metropol Şehirde 3G Yok!

Konya merkezde oturuyorum 1999 dan beri Vodafone kullanıcısıydım. 1 GBtı hızlı sınırsız internetim vardı 1 GB hızlı olması gerekirken yinede yavaştı bu sorundan dolayı 6 hattımı da Turkcell e taşıdım ancak Turkcell de ücretlerden dolayı Vodafone geri dönüş yaptık.

Vodafone bayisindeki arkadaşlara önceki sorunumuzu belirttik onlarda 4 gb internet ile hızlı olacağını söylediler. Hattımızdaki internet eskisinden de yavaştı bu sorundan dolayı bir hafta 10 kere müşteri hizmetlerini aradım en sonunda öğrendim ki Konya merkezde 3g yokmuş olmadığı halde reklamlarda bas bas 3g diye bağırıyorlar 3g yi bırakın normal konuşmalar bile kesiliyor. Bu konuda yasal yollardan bütün hakkımı arayacağım.

Ramazan 31 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi18 Şubat 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz.Yaşamış olduğunuz sorun ile ilgili öncelikle hattınızı farklı cihazda denemenizi ve sorunun cihaz kaynaklı olması durumunda, cihazınızın teknik servisi ile irtibata geçmenizi rica ederiz. Ayrıca ilgili sorunu, bulunduğunuz bölgedeki farklı Vodafone kullanıcılarının da yaşıyor olması durumunda sorunun kaynağı kapsama alanı ile ilgili olabileceğinden, konu hakkında gerekli araştırmaları yapabilmemiz için, aşağıda yeralan bilgileri eksiksiz olarak tarafımıza iletmenizi rica ederiz. Koordinat bilgisi(Bilgisayarınız üzerinden http://maps.google.com adresine girerek ekranın sağ üst bölümünden "Uydu" butonunu seçtikten sonra (uydu seçilince kutucuğun adı harita olarak görünmektedir), sol üstteki arama bölümüne bulunduğunuz bölgenin açık adresini girip "Haritada Ara" seçeneğini kullanarak bulunduğunuz bina / yer görüntüsünü tespit edebilirsiniz. Daha sonra ekran görüntüsünü (zoom) en yakına alıp, bulunduğunuz bina / yer üzerindeyken mouse'un (farenin) sağ tuşu ile "Burada ne var?" seçeneğini tıklamanız halinde sol üstteki arama bölümünde koordinatınız yeralacaktır) Bu bilgilerin yanında açık adresinize rica ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön