06 Eylül 2013

Vodafone Mesajların Her Yöne Olmadığını Başta Söylemedi!

Tarifemde 50 sms'lik paket var. Yaklaşık 3 aydır kullanıyorum. Bir bankaya kampanyasına dahil olmak için sms gönderdim sonra teyit için bankaya aradığımda sms'in ulaşmadığını operatör ile görüşmem gerektiği söylendi.

Vodafone'u aradım sıkıntımı anlattım göndermiş olduğum sms'lerde ''iletildi'' raporu almama rağmen bankaya ulaşmadığını sebebinin ne olduğunu sorduğumda '' paketimdeki sms'lerin her yöne olmadığı banka için gönderilecek sms'ler için ayrıca ücret ödeyerek sms paketi almam gerektiği söylendi.

Vodafone'a abone olurken bunlar bana anlatılmadı. Bu zamana kadar gönderdiğim hangi mesajın yerine ulaşıp ulaşmadığını bilemiyorum böyle şey olur mu? Mesajım gitmiyorsa niye sms'im azalıyor?

Abdullah 43 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi25 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili paketinize ait detay ve bilgilerin http://cepmerkezi.vodafone.com.tr/tarifeler/hesabini-bilen-mini linki üzerinde yer aldığını,ilgili yöne sms gönderimi sağlanabilmesi için ek paket alınması gerektiği bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Abdullah 17 Eylül 2013

    KONUYLA ALAKALI HALA VODAFONEDEN BİR DÖNÜŞ OLMADI BU NASIL ANLAYIŞ? BU NASIL MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ? SADECE ABONE OLANA KADAR MI? BİZDE ABONELİKTEN VAZGEÇERİZ

  • Vodafone Temsilcisi06 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön