10 Temmuz 2013

Vodafone Mesajlarımda İletim Sorunu Var!

Ortalama 10 mesajımdan 1 tanesi alıcısına ulaşmıyor. Yaklaşık 2 yıldır yaşadığım bir sorun.
Geçen sene x bir numarayla sürekli mesajlaşıyordum, ortalama 10 mesajımdan 1'i x numarasına ulaşmıyordu. Bu durumu Vodafone'a bildirmiştim, hattıma güncelleme yaptıklarını söylediler, ancak sorun devam etti, bende üzerine fazla düşmemiştim.

Son 2 aydır da yeni bir numarayla sürekli mesajlaşıyorum ancak aynı sorunu yaşıyorum. 10 mesajımdan 1 tanesi karşı tarafa ulaşmıyor. Son 2 aydır da 3-4 tane telefon değiştirdim. Vodafone bana sorun olmadığını söylüyor, bende sorun olduğunu söylüyorum. Sorunun Vodafone'dan kaynaklandığı ortada, hattımın iptal olmasını istiyorum.

Hakan 51 Okunma

Cevaplar

  • Hakan14 Temmuz 2013

    anlamamakta ısrar ediyorsunuz.anlayışsızlığınız insanı delirtiyor.tüm çevreme ,tanıdıklarıma vodafone dan uzak durmaları konusunda baskı yapıcam.

  • Vodafone Temsilcisi11 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Hattınız tarafımızdan incelendi tarafımızda sorun bulunmuyor. Siz yada alıcı cihaz kaynaklı sorun olabilecei bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Vodafone Temsilcisi10 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön