29 Ağustos 2013

Vodafone Mesaj Sorununu Çözemedi!

Daha önce Vodafone iletişim merkezine defalarca kere mesaj gelmesi şikayetimi bildirmiştim. Çözüm bulunamayınca şikayetlerimi sizlere bildirdim. Ertesi gün gelen mesajlar durdu ve yine dün binlerce aynı mesaj yine gelmeye başladı ve de durmuyor. Kısacası gözümüzde çok büyük olarak gördüğümüz Vodafone firması böyle bir ufak sorunu yirmi gündür çözemedi ve de çözmeyede gücü yok demek ki. Benim bugün en ufak sorunumu çözemeyen yarın daha sıkıntılı bir durumda ne yapar bilemem.

Volkan 60 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Hattınızda süreklli mms gönderimi yaptığından dolayı ek paket uyarısı almakta olduğunuzu iletmek isteriz. Mms göndermediğinizi belirtmeniz durumunda kullandığı cihazdan kaynaklı olabileceği bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Volkan 29 Ağustos 2013

    Gunler saatler geciyor halen binlerce msj geliyor sarj dayanmiyor

  • Vodafone Temsilcisi29 Ağustos 2013

    "Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön