16 Ocak 2015

Vodafone Mesaj Paketi Değişikliğinde Sorun!

Vodafone müşteri hizmetleri beni arayıp devreden tarifeye geçmek isteyip, istemediğimi sordu. Şartlarını gayet uygun bulup geçmek istediğimi söyledim. Bundan önce cep avantaj tarifesindeydim ve mesaj atmak için de 500 SMS her yöne midi satın alıyordum. İçinde mesaj paketi olmayan devreden tarifeye de mesaj paketi alabilir miyim diye sorduğumda olumlu yanıt aldım.

Bugün sabah 12 aylık taahhütle devreden tarifeye geçişim sağlandı ama mesaj paketim iptal olmuştu. Açıp yeniden satın almaya çalışınca alınamadığını gördüm. Müşteri hizmetlerini arayıp sorduğumda öğrendim ki eski paketim bu tarifeye alınamıyormuş. Çok daha gereksiz büyük ve ücreti yüksek bir mesaj paketi almak zorunda kaldım.

Arda 262 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi28 Ocak 2015

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 28.01.2015 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi16 Ocak 2015

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, Vodafone hatlarından 444 0 542, diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön