28 Kasım 2013

Vodafone Menüsünden Bilgi Almak Ücretliymiş!

532668**** nolu hattı ilköğretim öğrencisi oğlum kullanmaktadır. Vodafone menüden bilgi aldığı için borç çıkarılmış ve günlük olarak hattından kesilmektetir. Vodafone gibi bir firma menüye girişte bilgilerin ücretli olduğunu neden müşterilerine bildirmemektedir. Tahsil edilen paranın iadesini ve kalan borcun silinmesini gerekli cevabında burada yazılmasını bekliyorum.

Ramazan 55 Okunma

Cevaplar

  • Ramazan 07 Aralık 2013

    Çok saçma bi cevap aldım kendi bünyesinde bulunan vodafone menü özel bi firmaymis benim sorduğum direk olarak ücretli olduğu yazmamamlari yapacak bisey yok yani bende başka bi operatör e geçtim

  • Vodafone Temsilcisi03 Aralık 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 29.11.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi29 Kasım 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön