04 Temmuz 2013

Vodafone Memnuniyetimi Yitiriyorum!

Üzerimize kayıtlı olan Vodafone numaralarından bir tanesini iptal ettirmek için müşteri hizmetlerini aradığımda bana iptal ettirmek yerine kontörlü hatta çevrilmesini ısrarla yineledi. Bende tamamen kapatılmasını istediğimi söyledim.

Daha sonra müşteri hizmetleri bana kısıtlı işlem yapabildiklerini kendileri kayıt oluşturduktan sonra Vodafone merkezine gitmemi ve iptal formu doldurmam gerektiğini söyledi. Bunun için hem vaktimin olmadığını ve fatura kesim tarihinin geldiğini yeni bir fatura ödemek istemediğimi söyledim malesef işlemim yapılmadı. Artık diğer hatlarımı da tamamen taşımayı düşünüyorum ciddi ciddi.

Selçuk 94 Okunma

Cevaplar

  • Selçuk 04 Temmuz 2013

    Zamanını hatırlamıyorum bir yılı yakın bir zaman önce aynı işlemi müşteri hizmetlerinde yaptuğıma eminim,ben yanılıyor bile olsam sizin böyle bir değişiklik yapmış olduğunu varsaysak benim bu değişikliği bilmem "aboneniz"olarak bilmek hakkım değilmi? Akşama kadar gereksi okadar çok mesajınıza maruz kalıyorum Kianlatamam,örnekse kullandığım tarife paketi içerisindeki internetim tükendikten sonra bana abartısız (telefonumun mesaj bölümünün resmini çeker eklerim ama uğraşmak istemiyoru ) gün içinde, (ek paket almam için) 20/30 mesaj yolluyorsunuz!!!...uzun lafın kısası sanırım aboneliklerimi iptal etmem en doğrusu,para ödeyipte kendimi strese sokmanın bir anlamı yok.

  • Vodafone Temsilcisi04 Temmuz 2013

    Sayın S**** Ç****** Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Hat iptal talebi ile müşteri hizmetlerine müracat etmeniz durumunda işlemin ıslak imza ile prosedürlere uygun gerçekleştirilmesi için Vodafone Cep Merkezine müracat edilmesi gerektiği bilgisini aktarmak isteriz.Bu bağlamda uygulamada sorun bulunmadığını ve iptal sürecinin tamamlanması için Vodafone Cep Merkezi'ne müracatınızı öneririz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön