22 Ocak 2014

Vodafone Mega Kentin Ortasında Çekmiyor!

0553 201 **** numaralı hattımla bu gsm operatörüne geçiş yaptım bin pişmanım yapmaz olaydım. İnternet kalitesi berbat 3G sıfır görüşme kalitesi berbat hat sık sık kesintiye uğruyor şebeke durmadan gidip geliyor sorun bendedir diye 3 cihaz değiştirdim.

Sorunun Vodafone'da olduğunu anladım. Evet İstanbul'un mega kentin ortasında 3G internet ve konuşma servisiniz inanılmaz derecede kötü benim için bu durumu nasıl açıklıyorsunuz? Hani o reklamınız var ya Zigana'da, tünelde görüşme süper internet çok hızlı falan.

Millet dağın tepesinde faydalanabiliyor da ben niye mega kentin ortasında faydalanamıyorum? Faturalarımı kullanımımdan dolayı 300 -290 vs ödemeye devam ediyorum ama bu son olacak sanırım.

Ozan 86 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi27 Ocak 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 27.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi22 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön