14 Mayıs 2013

Vodafone Marka Cihazımı Teleservice 4,5 Aydır Bekletiyor!

11. 2012 tarihinde Teleservice bıraktığım Vodafone marka cihazı servis 4.5 ay bekletti ve kesinlikle geri dönüş yapmadılar. Tüketici hakları kararı ile birlikte cihazın teknik donanımını ve ilgili evrakları Ankara Teleservice götürdüğüm halde bazı evrakları gerek yok diye almadılar.

Daha sonra İstanbul Teleservice arayarak evrak eksikliğini bahane ederek benden alınmayan evrakları geri istediler. İstenen belgeleri mail olarak attığım halde ne arayan var nede ben servise ulaşabiliyorum.

Ali 182 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden,talebiniz ile ilgili tarafımızdan inceleme başlatılabilmesi için cihazınızın IMEI numarasını tarafımıza iletmeniz gerekmektedir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön