04 Şubat 2015

Vodafone Mail Order Hatasından Dolayı Hattım Kapatıldı!

Vodafone Mail order aksaklığı yüzünden ödenmeyen faturalarım bulunmaktadır. Ödenmeyen faturalar hakkında hiçbir bilgi tarafıma ulaşmamıştır. Müşteri hizmetlerini aradığımda konunun inceleneceği bildirilmiş ama 2 hafta geçmesine rağmen geri dönüş yapılmamıştır.

Tekrar aradığımda hala hiçbir inceleme yapılmadığı ve sürekli fatura üzerine fatura eklendiği, faturalar ödenmeden hiçbir işlem yapılmayacağı başka yardım edebilecekleri konu olmadığı söylenmiştir. Faturalar ödenmezse yasal işlem başlatılacağı söylenmiş ve telefonu kapatmışlardır. Gelişen olaylar bizim dışımızda olup bitmiş ve hiçbir bilgi bize gelmemiştir. Tüketici hakları ihlal edilmiştir. Bu konun uygun çözüme ulaşmasını istiyorum.

Ali 136 Okunma

Cevaplar

 • Ali 12 Şubat 2015

  Hiç yardım etmediler.

 • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2015

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz talep/şikayetiniz için bize Vodafone hatlarından direkt 542 , diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşmanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Ali 04 Şubat 2015

  Fatura 1000 TL olunca mı sonuç vereceksiniz 2 haftadır inceleniyor denildi ama hiçbir inceleme yapılmadı. Bilgilerinize.

 • Vodafone Temsilcisi04 Şubat 2015

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön