Vodafone Mail Order Hatasından Dolayı Hattım Kapatıldı!

Ali B. |

Vodafone Mail order aksaklığı yüzünden ödenmeyen faturalarım bulunmaktadır. Ödenmeyen faturalar hakkında hiçbir bilgi tarafıma ulaşmamıştır. Müşteri hizmetlerini aradığımda konunun inceleneceği bildirilmiş ama 2 hafta geçmesine rağmen geri dönüş yapılmamıştır.

Tekrar aradığımda hala hiçbir inceleme yapılmadığı ve sürekli fatura üzerine fatura eklendiği, faturalar ödenmeden hiçbir işlem yapılmayacağı başka yardım edebilecekleri konu olmadığı söylenmiştir. Faturalar ödenmezse yasal işlem başlatılacağı söylenmiş ve telefonu kapatmışlardır. Gelişen olaylar bizim dışımızda olup bitmiş ve hiçbir bilgi bize gelmemiştir. Tüketici hakları ihlal edilmiştir. Bu konun uygun çözüme ulaşmasını istiyorum.

Etiketler :

Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali B.
  12 Şubat
  19:55

  Hiç yardım etmediler.

 • 11 Şubat
  18:16

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz talep/şikayetiniz için bize Vodafone hatlarından direkt 542 , diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşmanızı rica ederiz.

  Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Ali B.
  04 Şubat
  18:16

  Fatura 1000 TL olunca mı sonuç vereceksiniz 2 haftadır inceleniyor denildi ama hiçbir inceleme yapılmadı. Bilgilerinize.

 • 04 Şubat
  18:07

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.