30 Aralık 2014

Vodafone Mağdurum!

0 542 520 1*** numaralı hattımı eşim kullanıyor ve Vodafone sınırlı konuşuyoruz, bizim sözleşmemiz bundan bir ay önce bitti ve hat kardeşim H.. T.. adına ve kendisiyle yeni sözleşme kampanya teklifinde bulunmuşlar ve kendisi de ne olduğunu anlamadan evet demiş ve Türkçesi zayıf az ve sadece her yöne 20 TL'ye 500 dk kampanyası oluşturulmuş faturamız 450 TL gelmiş. Bunu parayı verecek gücümüz yok ne de paramız var. Müşteri hizmetleri personelleri insanlarla konuştuğu zaman lafları geveliyor, hızlı konuşuyor aldatmaca konuşuyor. Bundan 5 dk önce ben 542'yi aradım, operatör E.. hanıma durumu söylüyorum benimle ukala bir şekilde konuştu. Sen şikayet oluşturamazsın hattı eşin kullanıyor dedi.

Şeyhmus 65 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi14 Ocak 2015

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 14.01.2015 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi30 Aralık 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön