Vodafone Mağduriyetimi Hala Gidermedi!

Ahmet E. |

Vodafone sözleşmem bitince Avea'ya geçmek için başvurdum. Ayın altısında fatura kesiliyordu. Ayın otuzunda başvurdum. Vodafone'u bırakmamı istemedikleri için işlemimi oyaladılar bana hiç görüşme yapmadığım halde 40 tl'lik fatura ödettiler. Müşteri temsilcilerini aramama rağmen sonuç alamadım tekrar 2. hattım Vodafone olan hattımın sözleşmesi bitti sözleşme yenilemek için bayiye vardım yeni sözleşme yaptık ücretsiz 3 ay mesaj hakkı diye mesaj atıp duruyorlardı. Aradım mesaj filan istemediği söyledim 3 ay sonra faturama kullanmadığım halde mesaj kullanım ücreti 20 tl ödettiler. Şikâyetçiyim hala düzeltmediler.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme SMS Ücretlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Mayıs
  15:14

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,
  21.05.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede,
  hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin
  Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 16 Mayıs
  11:54

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.