12 Eylül 2013

Vodafone Mağdur Olmama Göz Yumuyor!

Rızam ve onayım olmadan ve hatta hiçbir şekilde numaramı da vermeden bilgisayardan kullanmakta olduğum 542549**** numaralı data hattıma fixmobi.com tarafından abonelik tanımlanmış ve 6 defa 10 TL ücret faturama yansıtılmıştır. Vodafone'da buna göz yummuştur.Hemen hattımı iptal ettiriyorum ve paramın geri ödenmesini istiyorum.

Okan 148 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi16 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 16.09.2013 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Okan 12 Eylül 2013

    Bu geçerli bir cevap değil. Daha önce cep telefonumu başka bir firmaya taşıdım, şimdi de data hattımı iptal ettiriyorum. Bir kullanıcı tabii ki şirketiniz için önemli değil ama dikkat ederseniz yüzlerce kişi aynı dertten müzdarip. Bu da şirketinizin itibarını olumsuz yönde etkiliyor. Bu şekildeki "yasal" dolancıdırıcılıklardan Vodafone gibi bir şirket uzak durmalıydı düşüncesindeyim.

  • Vodafone Temsilcisi12 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön