01 Ağustos 2014

Vodafone Mağdur Olduk.

Yaklaşık 7 ay önce eşime ait telefonun tarifesini değiştirip Vodafone'a geçtik. Vodafone red klasik her yöne 1000 dk+1000 sms+1 GB tarifesine toplam 49 TL şeklinde güncelleme yaptık. ancak ilk aydan itibaren her ay 65 tl ve üstü fatura geldi. sorguladığımızda ilgili personel kampanya kodunu yanlış girdiği söylendi. tamamen şirketin hatası dolayısıyla oluşan bu durumdan dolayı aylardır fazla fatura ödeyip mağdur olmaktayız.

Müşteri hizmetleri bu sorunu çözeceğini ve fazla ödemelerinizin iade edileceğini söylemesine rağmen herhangi bir geri dönüş alamadık. bu durumdan şikayetçi olduğumu red Classic tarifesinden faydalanmak ve ödediğim fazla paranın tarafıma iadesini sağlamanızı rica ederim.

Müslüm 123 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi04 Ağustos 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 04.08.2014 13:40 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi01 Ağustos 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön