08 Ağustos 2014

Vodafone Mağdur Etti.

Vodafone alınan vergiler yüzünden yüklediğim bütün paralar haksız yere gereksiz yere gidiyor. bunlardan bıktım artık. eğer diğe oporatrlere bakılırsa onlardan alınmayan vergi vodafondan alınıyor. ve söylenen vergilerden fazlası alınıyor.!bu ay yüklenen büyütün paralar gitti kala kala 3 tl kaldı haksız yere alınan para geri verilsin! internetten bahsetmek bile istemiyorum. Diğer operatörlerle kıyaslamak da istemiyorum ama lütfen birazcık örnek alın. o reklamlarınıza verilen parayı kendi operatörünüzü geliştirme için kullansaydınız hiç birimiz böyle sıkıntı çekmezdik.! bu şikayetimin dikkate alınmasını ve müşteri temsilcilerinin bana ulaşmasını rica ediyorum beni aydınlatırsanız sevinirim.

Kübra 92 Okunma

Cevaplar

  • Kübra 12 Ağustos 2014

    bu kadarı fazla bile!!

  • Kübra 09 Ağustos 2014

    beni bilgilendirdiğiniz için sağolun fakat benden aldığınız paranın haddi hesabı yok! ben bu kadar ayda 16 tl'lik bir vergi alımasına cok sasırdım sasırmakla birlikte bu kadar vergimin olduguna ınanmıyorum ve sıze hiç bir sekilde güvenmiyorum! üç ay önce 10 tl borç var diye gelen mesajdan sonra 16 tl alınması insana güvensizlik veriyor. bu şekılde devam ederse kendım operatörümü değiştirmekle kalmayıp cevremdekılerıde değiştirmeleri için teşfik edeceğim! bilgilerinize sunarım!

  • Vodafone Temsilcisi08 Ağustos 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön