31 Temmuz 2014

Vodafone Mağdur Etti.

Vodafone hattımın dahilinde olan 2 gb interneti geçen ay kullandım doğal olarak her hesap kesim tarihinde yenilenmesi gerekiyor. geçen ayın faturasını ödedim yenilendiğinde 1 gb lık internet geldi. müşteri hizmetlerini aradığımda 8.ci ayın 22 birinde yenileneceğini söylüyor. zaten 1 hafta önce 22 sinde yenilendi 1 gb olarak değil 2 gb olarak yenilenmesi gerekiyor.bunu düzeltin.müşteri temsilcisi 1 gb + 1 gb'ı (12 ay boyunca) hediye olmak üzere diyor iyide madem öyle neden sadece 1 gb geliyor kalan 1 gb'tıda istiyorum. paketimde olan tarife vodafonlularla sınırsız konuşma+1000 dk heryöne + 1000 sms + 2 gb internet ? düzeltin bunu vodafone müşteri kaybetmeyin insanları kaybetmeyin.

Ramazan 127 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi01 Ağustos 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 01.08.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 43,80 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi31 Temmuz 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön