22 Temmuz 2014

Vodafone Mağdur Etti.

Vodafone Şirket hattım Red Business tarifesinde yurt.dışında belirli ülkelerde günlük 9,90 TL ödemek koşulu ile yurtiçi dakika mesaj internet hakkımı kullanabiliyorum (en azından ben oyle sanıyordum) hattımın sürekli vodofone operetörüne bağlı olmasına dikkat etmeme rağmen aşağıda belirttiğim şekilde bir fatura ile karşılaştım vodofone müşteri hizmetlerini aradım ilgileneceklerini geri dönüş yapacaklarını söylediler ama bir dönüş olmadı .

HABERLESME ÜCRETLERI 309.58 TL
Yurt Içi Toplu Süre 55.55
Avantaj Ücret(ler)i 10.40
Yurt Içi Görüsme 0.00
Vodafone GPRS/Data 38.40
Yurt Içi SMS/MMS Kullanım 1.38
Yurt Dısı Görüsme 0.00
Yurt Dısında Görüsme 162.42
Yurt Dısında GPRS 28.15
Yurt Dısı SMS/MMS Kullanım 13.28

Onur 140 Okunma

Cevaplar

 • Onur 13 Ağustos 2014

  bilgi alışverişinde bulunulduğu belirtilmiştir (doğru) tabi bir sonuca varılamamış tekrar dönüleceği ve y. dışında neden internet kullanımı parası aldıklarını kendileri de belirleyememiş olup bi ara tekrar dönecekleri de bildirilmiştir. Sonuç Vodofone sadece hatta geçene kadar ilgili alakalı.. sirket hatlarımızı geçirene kadar cidden hizmetin kaliteli olduğunu sanmıştık..

 • Vodafone Temsilcisi08 Ağustos 2014

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, Kurumsal Müşteri Hizmetleri tarafından geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu belirtilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

 • Onur 01 Ağustos 2014

  Telefon ile müşteri hizmetlerine şikayet bildireli 15 gün şikayet var'a koyalı 10 gün sonuç hala 0 :)

 • Onur 26 Temmuz 2014

  güncel...

 • Vodafone Temsilcisi22 Temmuz 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön