24 Ocak 2014

Vodafone Mağdur Etti.

Yaklaşık 3 ay önce Vodafone'da yeni hat alanlara Vodafone Red Classic tarifesinde kampanya yaptıklarını gördüm. Yeni bir hat alıp normalde 70 tl olan Vodafone Red Classic tarifesine aylık 55 tl ödeme yapmak üzere 1 yıllık taahhütname imzaladım. 24.01.2014 tarihinde saat 13:32'de bana şöyle bir mesaj geldi (değerli Red abonemiz, talebiniz üzerine Red aile kampanyanız iptal edilmiştir. Kampanya iptalinden doğan cayma bedeli bir sonraki faturanıza yansıtılacaktır. ) bu mesaj üzerine Vodafone müşteri hizmetlerini (542) aradım ve benim böyle bir talepte bulunmadığımı söyledim. Bana bir başkasının referansıyla bu tarifeyi kullandığımı ve o kişinin hattı iptal ettirmesi üzerine benim kampanyamın sonlandırıldığını söyledi.

Yakup 146 Okunma

Cevaplar

  • Yakup'un Teşekkür Mesajı17 Şubat 2014

    ilginiz için teşekkür ederim.

  • Vodafone Temsilcisi17 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 17.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. “Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.” Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi24 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön