16 Ocak 2014

Vodafone Mağdur Etti.

Eşime ait olan numaranın tarifesi Genç Avantaj tarifesidir. Aylık 1 gb internet kotası bulunmaktaydı. 01.11.2013 tarihinde sms yoluyla internet paketi iptal edilmiş ve telefonuna 30.11.2013 tarihinden geçerli olacak şekilde paketin iptal edildiği bilgisi gönderilmiştir. Buna rağmen aralık dönemine ait 80,90 tl fatura gelmiştir.

Müşteri temsilcisine durum anlatılmış, ancak "haklısınız" demekten öte çözüm bulunamamıştır. İnterneti iptal edilmiş olmasına rağmen sürekli olarak internet açık mı diye kontrol etmek zorunda mıyız? Diğer operatörler mağdur ettiği için Vodafone'u tercih etmiştik, ancak benzer bir durum yine ortaya çıktı. Vodafone'dan memnunuz çıkmak istemiyoruz, bu durum çözülmelidir.

İbrahim 45 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi21 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 20.01.2014 tarihlerinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi16 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön