Vodafone Mağdur Etti.

Serap F. |

Vodafone faturam heray 40 tl geliyordu ve devreden tarifeydi.heryöne aylık 500 dkmı kullanamadığım gibi önceki aylardan devreden bedava dk gb ve sms haklarım mevcut iken tarife aşımı başlığı altında kredi kartımdan bu ay kesilen tutar 268 TL.telefonumu suya düşürdüm kullanamadığım ve numara değiştirmek istediğim için saf gibi gidip vadafonedan yeni hat aldım.önceki hattı iptal ettirmek için bana söylenen cayma bedeli ve faturayı ödemeye razıydım.ancak sabahtan beri must.hizmetlerine ulaşmak için işi gücü bıraktım dakikalardır uğraşıyorum.her iki görüştüğüm temsilcide farklı şeyler söylediler ayrıntılı faturayı bi mail atamadılar.ben hiçbir bedel ödemek istemiyorum.mağdur olduğumu düşünüyorum.

Etiketler :

Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Ağustos
  17:22

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 15.08.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır.

  Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz.

  Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 40 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 15 Ağustos
  16:06

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin
  Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.